A-48VDC2A
Kit Image
A-48VDC2A
Dc 48v 2a power supply
https://seko.tu-seguridad.es/web/image/product.template/2303/image_1920?unique=1324875
Stock 8
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
accessories
VK-CON-DC/FM-PRESS
VK-CON-DC/FM-SCREW
view more
Power output
DC 48V
Maximum consumption
2A
Fuentes de alimentación
Kit Image
A-48VDC2A
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 155 x 58 x 33 mm
Net weight 340 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 48V
Maximum consumption 2A