VK-12VDC5A-M
Kit Image
VK-12VDC5A-M
Dc 12v 5a power supply
https://seko.tu-seguridad.es/web/image/product.template/2298/image_1920?unique=1324875
Stock 228
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
5A
Rango de voltaje de salida
Adjustable 11 ~ 15V
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC5A-M
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 105 x 97 x 36 mm
Net weight 250 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 5A
Rango de voltaje de salida Adjustable 11 ~ 15V