VK-48VDC2,5A-DIN
Kit Image
VK-48VDC2,5A-DIN
Dc 48v 2.5a power supply
https://seko.tu-seguridad.es/web/image/product.template/5423/image_1920?unique=1324875
Stock 19
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
DC 48V
Maximum consumption
2.5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-48VDC2,5A-DIN
specifications and features
Material and dimensions
Installation DIN rail
Dimensions 125 x 120 x 42 mm
Net weight 500 g
Weight with packaging 570 g
Power consumption
Power input AC 100V ~ 240V / 50/60Hz / 2A
Power output DC 48V
Maximum consumption 2.5A